Biz Kimiz?

Firmamız 1996 yılında sektördeki faaliyetlerine başlayıp bugüne değin. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi ve bu ihtiyaçlarınıza yönelik en etkin çözüm ortağı olmak için güven esaslı kurum politikamız yıllardır hizmetinizdeyiz.

Elektrik mühendislik, projelendirme ve uygulama konusunda uzman ve dünya kalitesinde hizmet sunar. Bugüne değin yurt dışından uzman kişilerden ve kuruluşlardan alınan bir hizmet olan elektrik taahhüt dünya kalitesinde ancak yerel koşullara uygun olarak ülkemiz içinde sağlanmaktadır.

Bunun için ileri teknolojinin kullanımı sürekli bilği sahibi olmak yeniliklere yakın ve açık olmak ülke koşullarının ve sorunlarını izleyerek uygulamalar geliştirmek özellikle önemsediğimiz özelliklerimizdir.

İlkelerimiz

Hizmet alanımızda teknik ustalık kalite ve estetik öncelikli bir üretim ve çalışma anlayışına sahip olarak sürekli gelişmeci bir çalışma ve hizmet sunma anlayışı benimsemiş bulunmaktayız.

Bu kapsamda amacımız daha çok iş yapmak olmayıp, yapılan işlerin daha yetkin, doğru gereksinimlere ve amaca uygun, estetik olarak güzel, işletmesi ve bakımı kolay, yapılan yatırımı işleve dönüştüren bir biçimde gerçekleştirilmesi asıl amacımızdır.

Şirketimiz dürüstlük, tarafsızlık, bilği temelli çözüm ülke ve işveren çıkarlarına sadakat çalışanlarına saygılı iş ilkelerinin yanı sıra yerli TÜRK MMMB ve yabancı FIDIC meslek ahlak kurallarına tümüyle sadık olup bu ilkelere tümüyle bağlı bir anlayış çerçevesinde çalışmaktadır.